22-05-05

Benfica, kampioen van Portugal!

Nadat mijn favoriete Belgische club al landskampioen werd (Club Brugge olé olé), was het vandaag de beurt aan mijn Portugese club, Benfica ('o glorioso').
 
De laatste wedstrijden van de grote drie vandaag zondag 22 mei leverden volgende resultaten op:
 
Sporting-Nacional       2-4
Boavista-Benfica         1-1
Porto-Académica        1-1
 
Hierdoor verovert Benfica na 11 jaar nog eens de landstitel. Proficiat!
Ik ben dan geen voetbalkenner, ik weet mijn favoriete clubs toch goed te kiezen!
 

Pos.TeamPldWDLGFGAPts
1Benfica341987513165
2Porto3417116392662
3Sporting341879663661
4Braga3416108452858
5Guimarães3415910382954
6Boavista34131110394350
7Marítimo3412139393249
8Rio Ave3410177353547
9Belenenses3413714383446
10Setúbal34111112464544
11Penafiel3413417395343
12Nacional3412517464841
13Gil Vicente3411716344040
14Leiria3481412293638
15Académica3491114294138
16Moreirense3471314304334
17Estoril348620385530
18Beira-Mar3461216305630
Pld: Matches playedW: WonD: Drawn
L: LostGF: Goals forGA: Goals against
Pts: Points
Press Association 2004/05. All rights reserved.


23:39 Gepost door Repelsteel | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.